Passatge Insòlit
Propera edició: octubre 2021

Edició 2020

23, 24 i 25 d’octubre

Los Barlou: Set Up

L’Avalot: FOC

Zero en conducta: Trashhh!

Companyia de circ Eia: Espera

Espai Dual: Be God Is

Las XL: Abandonate mucho




 


Edició 2019

26 i 27 d'octubre


Circ Xic: Teatre de funàmbuls

Slow Olou: Nothing de nothing a ritme d'escargots

Circ Pistolet: Quan no tocàvem de peus a terra

L'Avalot: Dia de pesca

L'Excèntrica: Duel

Cia Tercio Incluso: Normalmente o viceversa

Antigua&Barbuda: Torçabraç

Cia Vaques: Ye Orbayu

Pere Hosta: Open Door



Edició 2018

27 i 28 d'octubre


Compagnie Têtes de Mules: L’Entresort | La Fira

Los Galindos: Udul

David Berga: Automatàrium

Miguelillo: Felicia, The Headless Lady

L’Avalot: TDB

Píndoles: Duel | L’increïble home bala | Happy Birthday, Jamie Love




Cartell 2017


Edició 2017

21 i 22 d'octubre


Tombs Creatius: Puck

Tombs Creatius: El viatge

L'Excèntrica: Tragicomedia...

Itinerània: Qui va matar el meu conill?

Brunette Bros: Brunette Bros. Circus

Cia. Holoqué: L'oníric món de dins

Nacho Diago Producciones: La caja

El retrete de Dorian Grey: Retrete Cabaret




Edició 2016

21,22 i 23 d'octubre


Théâtre du Rugissant: Tout Seul

Galiot Teatre: Món titella

Itinerània: Laberint II

Campi qui pugui: Manneken's Piss

Cia Jordi Bertran: Poemes visuals

Xaranga Excèntrica: Intervencions musicals





Edició 2015

23,24 i 25 d'octubre


Circusdrome: Bombardo

Cia Manolo Alcántara: Rudo

Lejo: Hands up!

Ymedioteatro: Sie7e

Cia Ne me titere pas: Circumloqui

Antigua & Barbuda: Tyngalia

L'Avalot: Dia de Pesca

Exposició: 30 anys de l'Avalot




Edició 2014

 25 i 26 d'octubre


Cia Lichtbende: Pouff

Los Galindos & Txo Titelles: Matias o el desig de volar

Cie 2 Rien Merci: Moulin Cabot

Antigua & Barbuda: Artefactes

Ireneu Tranis: El venedor d'històries

Palimpsest Teatre: Phi, el fenòmen

Cie Les Petits Miracles: Circ de les puces

Onírica Mecánica: Circo submarino

La Banda del Passatge: Intervencions musicals




Edició 2013

 26 i 27 d'octubre


Ponten Pie: Ârtica

Lejo: Hands up!

L'Avalot: TDB, Carpa Fosca, Dia de Pesca

Cia Irrepresentable: The Mechanicals

Circusdrome: Morna, la noia de la peixera

La Banda del Passatge: Comité de propaganda





Edició 2012

 27 i 28 d'octubre


Los Galindos: Maiurta

Circusdrome: Teatro Metamorfoso

Discípulos Theatre: Las hermanas Crisantemo

Palimpsest Teatre: Suite

Ymedio Teatro: Siete

Antigua & Barbuda: Arbre de ferro i altres artilugis

La Banda del Passatge: Itinerant Insòlit Rag